Menüler

Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü Tarafından Makina İşletme ve Personel Eğitimi Gerçekleştirildi…

27.03.2018     2018 yılı hizmet içi eğitim kapsamında DSİ 25. Bölge Müdürlüğü Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü tarafından 26 Mart 2018 tarihinde Çayırhisar Eğitim Tesisleri Konferans Salonunda   “Makina İşletme ve Personel Eğitimi” düzenlendi.

     Bölge Müdürü Rahmi ŞAHİN, açılış konuşmasında, personel eğitiminin son derece önemli olduğunu belirterek; Bölge Müdürlüğü olarak eğitimi uzun vadeli bir bakış açısıyla ele almamız ve geleceğe yatırım olarak kabul etmemiz gerektiğini söyledi.

     Teknik personele verilen makine işletme ve makinacılıkta harita bilgisinin yanı sıra tüm personele yönelik yangın ve trafik güvenliği ve Devlet Su İşleri’ nin kuruluşu, amaç ve sorumlulukları hakkında bilgiler verildi.

     Şube Müdürü Hilmi YILMAZ, eğitimin soru-cevap şeklinde ilerlemesi ve kişilik analizi testi ile son bulması personelin memnuniyetini daha da arttırdığını belirtti.

     Bölge Müdürü Rahmi ŞAHİN,  başta Bölge Müdür Yardımcıları olmak üzere eğitimi gerçekleştiren Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğüne, eğitime katkı sağlayan tüm heyete ve katılımcılara teşekkür etti.