İŞÇİ ALIMI NOTER KURA SONUÇLARI VE BAŞVURU SÜRECİ

8.09.2021 / Gösterim Sayısı : 10687 / Arşiv

Bölge Müdürlüğümüzde daimi işçi olarak istihdam edilmek üzere alınacak 77 kişi için 06 Eylül 2021 tarihinde DSİ 25. Bölge Müdürlüğü Çayırhisar Eğitim Tesislerinde yapılan kura çekimi sonucunda asil ve yedek aday olarak belirlenen isim listeleri ekli tablolarda yer almaktadır.

Sınav öncesi adayların talep şartlarına(sınava alınmaya) uygun olup olmadığını kontrol etmek üzere asil adaylardan başlamak üzere belge kontrolü yapılacaktır. Adaylardan kontrolü yapılmak üzere öncelikle istenilen belgeler her bir pozisyon için ekli tabloda ayrı ayrı belirtilmiştir.

Asil olarak listede yer alan adaylar söz konusu istenilen belgeleri 09 – 16 Eylül 2021 (Perşembe saat 17.30’a kadar) tarih aralığında  Bölge Müdürlüğümüze şahsen elden teslim edeceklerdir.

Belgelerini teslim etmeyenler ile başvuru ilanında istenilen şartları taşımayanların yerlerine 17-24 Eylül 2021 tarihleri arasında sırası ile yedekler evrak teslimine çağrılacaktır.

 NOT:  Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından alınması gereken sağlık raporu  ile Sağlık Bakanlığından onay almış Psikoteknik merkezlerinden alınması gereken Psikoteknik raporu, sınavlara katılıp başarılı olan adaylardan atama işlemleri sırasında daha sonra istenilecektir.

 

BAŞVURU ADRESİ:

DSİ 25. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Atatürk Mah. Bandırma Cad. No :55/8 Karesi/Balıkesir

Personel Şube Müdürlüğü

 

ADAYLARA AYRICA BİR TEBLİGAT YAPILMAYACAKTIR

İŞÇİ ALIMI ŞARTLARI VE İSTENİLEN BELGELER_2021.pdf

noter_kura_sonucu__balikesir.pdf

noter_kura_sonucu__canakkale.pdf